Aktualności

Targi CAMPER & CARAVAN SHOW 2017

Camper & Caravan Show 2017W towarzyszącym Międzynarodowym Targom Turystycznym World Travel Show salonie Camper&Caravan swoją ofertę prezentują sprzedawcy i producenci kamperów. W tym roku w ramach targów zaprezentowanych zostanie ponad 170 tego typu pojazdów. Misją salonu jest popularyzacja coraz popularniejszej w Polsce turystyki caravaningowej. Pomoże w tym z pewnością także, zorganizowany w ramach targów, zlot caravaningowy. W specjalnie przygotowanym miasteczku organizatorzy spodziewają się ponad 600 ekip.

Dach GFK - seryjnie

dach GFK seryjnieJak mówi przysłowie, "od przybytku głowa nie boli" - i dlatego we wszystkich naszych pojazdach dach GFK jest montowany seryjnie. dach jest zbudowany ze specjalnego tworzywa sztucznego odpornego na najbardziej niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym gradobicie.

Tapiceki Active LINE

Active LineBrudna kanapa - to już przeszłość. tak stanie się dzięki nowym materiałom, wyjątkowo łatwym w czyszczeniu - dostępnym już teraz. Te innowacyjne, bardzo łatwe w czyszczeniu tapicerki sprawią, że twoje kanapy będą zawsze wyglądały jak nowe. Będziesz chciał przesiadywać na nich bez przerwy!

CARAVISIO 2015

CARAVISIORównież w 2015 roku kontynuujemy nasze badania i ustanawiamy nowe standardy w świecie karawaningu. Naszym celem jest poprawa negatywnego obrazu jaki powstał wokół idei kempingu przez ostatnie lata. W tym celu łączymy nowoczesne trendy we wzornictwie z najnowszymi osiągnieciami technicznymi by wkrótce zrewolucjonizować świat karawaningu. Teraz przyczepa przyszłości ma już swoją nazwę :CARAVISIO - przyczepa łącząca w sobie cechy, których nigdy wcześniej nie widziano w pojeździe rekreacyjnym.

Nowe modele na rok 2015

nowy SPORT 400 QDW roku 2015 króluje różnorodność. Bez względu na to czy jesteś zainteresowany samochodami kempingowymi, przyczepami kempingowymi, kompaktowymi samochodami kempingowymi - w każdym z tych segmentów znajdziesz wiele nowości, które tylko czekają na odkrycie. Rodziny, pary, początkujący podróżnicy i wytrawni karawaningowcy - każdy znajdzie w tym roku przyczepę kempingową lub samochód kempingowy doskonale dopasowany do swoich potrzeb. Poszukaj już dziś swojego faworyta.