L!VE TRAVELLER

samochód kempingowy pół-zintegrowany
z przestronną alkową
na duże, rodzinne wycieczki.

Ikona 
Nagłówek 

Zabudowa

SKY TRAVELLER - Charyzmatyczny

Charyzmatyczny

SKY TRAVELLER doprawdy ujmuje swym wyglądem. Oczywiście idzie on w parze ze znaną jakością pojazdów KNAUS. Szerokie, aluminiowe listwy boczne stabilizują i chronią ściany boczne. Stabilne profile tworzą płynną linię łączącą szoferkę z bryłą zabudowy.

Łazienka

Dopasuje się do Ciebie

Elastyczność to nasze rozwiązanie dla 6 osób i jednej łazienki. I właśnie w łazience KNAUS SKY TRAVELLER skorzystacie z tej elastyczności. Przesuwana umywalka tworzy miejsce do wygodnego korzystania z toalety, a zaraz potem jednym ruchem ręki powiększysz kabinę prysznicową.

SKY TRAVELLER - Przesuwana umywalka

Przesuwana umywalka

Umywalka przesuwa się wraz z armaturą.

Sypialnia

Schlummerland

Von diesem Schlafkomfort können andere nur träumen. Denn, wer tagsüber viele kleine Löwen gebändigt hat, der braucht abends auch einmal Zeit für sich. Der KNAUS SKY TRAVELLER bietet Ihnen daher besonders viel Raum für Entspannung und ein herrliches Ambiente.

SKY TRAVELLER - Prima Raumklima

Prima Raumklima

Hinterlüftete Matratze und Warmluftheizung im Alkoven.

Kuchnia

Doprawdy jest duża

To normalne, że podczas wakacji robisz się głodny. Kuchnia jest pomysłowo zaaranżowana i perfekcyjnie wykonana. Regulowane lampki halogenowe oraz listwa LED zapewnią Ci zawsze wystarczającą ilość światła. Bez kłopotu przygotujesz tu posiłek nawet dla dużej rodziny.

SKY TRAVELLER - mnóstwo światła

Dobre oświetlenie

Regulowane lampki halogenowe oraz listwa LED zawsze zapewnią Ci wystarczającą ilość światła.

Część mieszkalna

Rodzinne wakacje

Co decyduje, że samochód kempingowy jest pojazdem rodzinnym. Mnóstwo miejsca wewnątrz. Dokładnie. KNAUS SKY TRAVELLER ma więcej miejsca niż potrzeba. Alkowa oferuje nie tylko mnóstwo miejsca do spania, lecz również do zabawy dla najmłodszych.

Tapicerki

Mamy dla Ciebie duży wybór wzorów tapicerek, ponieważ każdy ma swój osobisty gust. Każda z nich jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i wyprodukowana z wyjątkową dbałością o szczegóły.
Dostępne jako wyposażenie opcjonalne tapicerki ACTIVE LINE wyróżniają się specjalnym materiałem odpornym na zabrudzenia. Nie straszy już będzie wylewający się kieliszek czerwonego wina. Nie tylko tak piszemy - my to sprawdziliśmy.

Ladegerät

Ladegerät
VAN TI: 216 VA
SKY TI/TRAVELLER: 190 VA
SUN TI: 300 VA mit Tiefladeschutz
SKY WAVE, VAN i: 216 VA mit Tiefladeschutz
SKY i (plus): 240 VA mit Tiefentladeschutz

Strony